Lot Konopiska - strona oficjalna

Strona klubowa

Kalendarium

19

01-2018

piątek

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Akademia Lubliniec - Lot I Konopiska
Ładowanie...

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyszukiwarka

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 4 10 3 1 0 8 - 4 +4
2.
herb
minus 3 7 2 1 0 11 - 5 +6
3.
herb
bz 4 6 2 0 2 21 - 9 +12
4.
herb
bz 2 3 1 0 1 3 - 3 0
5.
herb
bz 4 3 1 0 3 5 - 16 -11
6.
herb
bz 3 0 0 0 3 4 - 15 -11

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
3 7 2 1 0 6 - 3 +3
2.
herb
2 6 2 0 0 9 - 3 +6
3.
herb
2 3 1 0 1 5 - 10 -5
4.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
5.
herb
1 0 0 0 1 1 - 2 -1
6.
herb
1 0 0 0 1 2 - 8 -6

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
3 6 2 0 1 20 - 7 +13
2.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
3.
herb
1 3 1 0 0 2 - 1 +1
4.
herb
1 1 0 1 0 2 - 2 0
5.
herb
2 0 0 0 2 2 - 7 -5
6.
herb
2 0 0 0 2 0 - 6 -6

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456
1. Lot II Konopiska XXX - - - 1:2 -
2. Zieloni Żarki - XXX 1:02:2 - 3:1
3. LKS Kamienica Polska1:9 - XXX - - 4:1
4. Unia Rędziny4:3 - 5:0 XXX - -
5. Sokół Olsztyn - 1:2 - - XXX -
6. Olimpia Huta Stara2:8 - - - - XXX

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

Lot KonopiskaMKS Myszków
Lot Konopiska 1:1 MKS Myszków
2016-09-25, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Jura Niegowa - Lot Konopiska
Czarni Starcza - Grom Cykarzew
Promień Glinica - Olimpia Truskolasy
MKS Myszków - KS Panki
Sparta Lubliniec - Błękitni Herby
Orzeł Pawonków - Orkan Rzerzęczyce
MLKS Woźniki - Gmina Kłomnice

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Olimpia Truskolasy 0:0 Jedność Boronów
Orkan Rzerzęczyce MLKS Woźniki
Błękitni Herby 2:1 Promień Glinica
Lot Konopiska 1:1 MKS Myszków
Gmina Kłomnice 8:1 Czarni Starcza
Grom Cykarzew 1:9 Sparta Lubliniec
KS Panki 14:0 Orzeł Pawonków