Udana inauguracja

• autor: lotkonopiska, 2011-08-13 20:54

Inauguracja sezonu ligowego 2011/12 w Konopiskach wypadła okazale. Nasz zespół pokonał w meczu I kolejki klasy okręgowej Jedność Boronów 3-0 (0-0). Podopieczni trenera Dariusza Wolnego przeważali przez całą I połowę spotkania (m.in. strzał w spojenie słupka z poprzeczką), Jedność zaś ograniczyła się do prób kontr. Dwie z nich miały szanse zakończyć się powodzeniem, ale najpierw jeden z napastników przyjezdnych trafił w słupek, następnie zaś trzech wbiegających w pole karne graczy Jedności nie potrafiło pokonać debiutującego w bramce Lotu Woldana. Po przerwie Lot szybko objął prowadzenie za sprawą innego debiutanta - Sebastiana Komina. Dalsze dwa giole dołożył dobrze tego dnia dysponowany Łukasz Krzyczmanik i Lot odniósł pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Łukasz Krzyczmanik miał szanse dzisiejszego dnia ustrzelić hat-tricka, ale sędzia nie uznał jednej ze zdobytych bramek, odgwizdując zbyt wysoko podniesioną nogę przy zagraniu piłki przez naszego zawodnika.

LOT - JEDNOŚĆ BORONÓW 3-0 (0-0).

Konopiska, dn. 13.08.2011, godz. 17.00:

Sędziowali: T. Barański oraz M. Adamczyk i Klimas.

Gole:

1-0 - Sebastian KOMIN (48 minuta)

2-0 - Łukasz KRZYCZMANIK (68 minuta)

3-0 - Łukasz KRZYCZMANIK (90+2 minuta)

Skład LOTU: Przemysław WOLDAN - Michał ZAŁUCKI, Adrian WILL, Andrzej SETLAK, Daniel WIŚNIOWSKI, Piotr PISKUŃ, Mariusz FIGZAŁ (60` Dariusz FIGZAŁ), Bartosz KOWALSKI (kapitan - 70` Damian SKOCZYLAS - przejął opaskę kapitańską),  Sebastian KOMIN (75` Sebastian RAJEK), Łukasz KRZYCZMANIK, Jacek ELJASIŃSKI. Trener: Dariusz WOLNY. W rezerwie pozostał: Grzegorz MACIEJEWSKI.

Mecz trwał 94 minuty.

Teraz przed naszą drużyną mecz w Pucharze Polski. W II rundzie rozgrywek na szczeblu częstochowskiego OZPN Lot w najbliższą środę zmierzy się na własnym stadionie z IV-ligową drużyną LKS Kamienica Polska. Początek meczu o godzinie 17.00. Zapraszamy!

autor: facies 2011-08-14 10:33:27

Profil facies w Futbolowo Czy bilety będą teraz obowiązywały przez całą rundę ? czy to tylko jednorazowy przypadek ? I dlaczego na plakatach ani na stronie nie było żadnej informacji o tym ?

autor: selekcjoner92 2011-08-14 11:52:22

Profil selekcjoner92 w Futbolowo Luka na prawej pomocy raziła przez cały mecz.( zawodniku grający na tej pozycji w sparingach czekam na twój występ). Jak na pierwszy mecz całkiem nieźle. Irytować mogło oddawanie strzałów z każdej pozycji przez całą pierwszą połowę. Brawo dla trenera, że po 45 minutach od razu odrzucił to założenie taktyczne.

autor: selekcjoner92 2011-08-14 11:54:59

Profil selekcjoner92 w Futbolowo Sceptycznie podchodziłem do opcji Krzyczman na ataku lecz progres tego zawodnika w stosunku do zeszłego sezonu jest olbrzymi (choć i tak był najlepszym zawodnikiem w rundzie wiosennej). Brak pełnowartościowego napastnika (pokroju Przemka) na ławce może wyjść negatywnie na dystansie owej rundy.