Wyszukiwarka

Aktualności

W Pucharze także na zero z tyłu

• autor: lotkonopiska, 2011-08-17 22:34

W rozegranym dziś spotkaniu II rundy PP na szczeblu okręgu częstochowskiego Lot pokonał IV-ligową LKS Kamienica Polska 1-0 (1-0). Jedyną bramkę spotkania zdobył już w 15 minucie strzałem głową Michał Załucki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mecz był dość emocjonującym widowiskiem. W I połowie nie było widać na placu gry różnicy klas rozgrywkowych pomiędzy zespołami. Sytuacja Lotu skomplikowała się po przerwie, zwłaszcza gdy w 65 minucie spotkania kontuzji doznał Przemysław Woldan i między słupkami stanął nominalny obrońca - Adrian Will. W ciagu ostatniego kwadransa spotkania popisał się on dwoma bardzo udanymi interwencjami, broniąc groźne uderzenia graczy z Kamienicy Polskiej.

Lot awansował tym samym do III rundy rozgrywek pucharowych, gdzie rywalem naszej drużyny będą rezerwy częstochowskiego Rakowa, które pokonały dzis w wyjazdowym spotkaniu Polonię Poraj 6-2. W przypadku wygranej równiez w następnym spotkaniu pucharowym w ćwierćfinale rozgrywek na Lot czekać będzie zwycięzca meczu pomiędzy KS Częstochowa (pokonał dziś rezerwy Skry 1-0), a Startem Soborzyce (wygrał na wyjeździe z Gromem Poczesna 3-0). Nie znamy jeszcze dokładnego terminu i miejsca spotkania pomiędzy Lotem, a Rakowem II, ale postaramy się na bieżąco informować o terminie III rundy PP.

LOT KONOPISKA - LKS KAMIENICA POLSKA 1-0 (1-0)

Sędziowali: Podwysocki oraz Wolak i Rozpondek.

Gol:

1-0 - Michał Załucki (15 minuta - głową)

Skład Lotu: Przemysław Woldan (65` Dariusz Figzał) - Andrzej Setlak, Adrian Will (od 65 minuty w bramce Lotu), Michał Załucki, Daniel Wiśniowski - Bartosz Kowalski (kapitan zespołu), Damian Skoczylas, Grzegorz Maciejewski, Patryk Gruca (85` Mariusz Figzał), Sebastian Rajek - Łukasz Krzyczmanik (46` Jacek Eljasiński). Trener: Dariusz WOLNY.

Skład Kamienicy Polskiej: Politański - Sosenkiewicz, Sieradzki, Sobota, Kościański (46. Błaszczyk) - Mikołajczyk, Dobosz, Świerczyński (46. Wosiewicz), Ścisłowski - Skwarczyński, Kopański (81. Ciastko). Trener: Artur MINKINA. Skład gości podajemy za stroną: www.lkskamienicapolska.pl