Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięstwo w dziesiątkę

• autor: lotkonopiska, 2011-10-29 17:28

Lot pokonał dziś w ostatnim w tej rundzie spotkaniu na własnym boisku Płomień Kuźnica Marianowa 2-0 (1-0). Przez większość spotkania nasz zespół grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Adriana Willa w 32 minucie spotkania. Pomimo tego rozmiary zwycięstwa Lotu mogły być większe, gdyby w dwu sytuacjach nieco lepiej zachował się młody Dariusz Figzał. Tym samym przewaga nad zespołem Sparty Siedlec Duży wzrosła do 10 punktów. Na drugie miejsce wysunął się obecnie częstochowski Raków II, pokonując na wyjeździe Znicza Kłobuck 2-1(1-0). Rezerwy Rakowa tracą do Lotu 9 punktów. Teraz przed naszym zespołem jeszcze wyjazd do Kamyka (za tydzień w sobotę o godzinie 14.00) na mecz z Pogonią i pierwszy (rozgrywany awansem) mecz rundy wiosennej w Boronowie z tamtejszą Jednością (w sobotę za dwa tygodnie o godzinie 12.00).

LOT KONOPISKA - PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA 2-0 (1-0).

Konopiska, dn. 29.10.2011, godz. 15.00:

Sędziowali: Sobierajski oraz Szerniewicz i Karmański.

Gole:

1-0 - Sebastian Komin (44 minuta)

2-0 - Łukasz Krzyczmanik (86 minuta)

Czerwona kartka: Adrian Will (32 minuta - za faul)

Żółte kartki (LOT): Sebastian Komin (36 minuta - faul taktyczny), Bartosz Kowalski (56 minuta - faul).

Skład Lotu: Przemysław Woldan - Adrian Will (do 32 minuty - cz.k.), Michał Załucki, Andrzej Setlak, Daniel Wiśniowski - Piotr Piskuń (25` Bartosz Kowalski, 87` Sebastian Rajek), Grzegorz Maciejewski (46` Damian Skoczylas), Jacek Eljasiński, Mariusz Figzał (70` Dariusz Figzał), Sebastian Komin, Łukasz Krzyczmanik. Trener: DARIUSZ WOLNY.