Mróz pokrzyżował szyki

• autor: lotkonopiska, 2012-02-06 17:28

Zaplanowany na minioną sobotę mecz sparingowy pomiędzy Lotem, a zespołem RKS Grodziec Będzin nie odbył się z powodu zbyt niskiej temperatury panującej na dworze. W minionych tygodniach mróz pokrzyżował szyki wielu zespołom rozgrywającym spotkania przygotowawcze. Miejmy nadzieję, że najbliższe mecze odbędą się przy bardziej sprzyjających dla piłkarzy warunkach atmosferycznych. W nadchodzących dniach Lot trenował będzie na własnych obiektach: w poniedziałek zawodnicy spotkają się o godz. 17.00 w hali sportowej w Konopiskach, w środę i piątek treningi na otwartym boisku zaplanowano także na godz. 17.00. A już w sobotę kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem Lotu będzie Naprzód Jędrzejów, a mecz rozegrany zostanie o godzinie 11.00 na boisku na Pająku (zbiórka o godzinie 10.00). Naprzód to dla Lotu przeciwnik z górnej półki. Obecnie występuje w rozgrywkach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Po 16. spotkaniach zespół zajmuje 14 miejsce. Zawodnicy Naprzodu odnieśli jak dotychczas 3 zwycięstwa i 3-krotnie remisowali, ponosząc 10 porażek ligowych. Jak na tle trzecioligowca zaprezentuje się Lot? Zobaczymy już w najbliższą sobotę. Zapraszamy!

autor: papus4 2012-02-06 20:41:47

Profil papus4 w Futbolowo Czy mogła by się pojawić informacja którzy zawodnicy opuścili szeregi Lotu i na jakich pozycjach grają testowani zawodnicy ?

autor: me_gusta 2012-02-07 00:11:18

Profil me_gusta w Futbolowo W chwili obecnej na testach w klubie przebywa 13 zawodnikow (z uwagi na prywatnosc nie ujawnia sie ich nazwisk). Trener po 3 tygodniach obserwacji wybierze zawodnikow ktorzy wedlug jego oceny wzmocnia klub glks lot konopiska i z duma i honorem beda reprezentowac jego barwy w rundzie rewanzowej. Wzmocnienia planowane sa we wszystkich formacjach. Niewykluczone, ze w najblizszym sparingu na plyte boiska wybiegnie jedenestka zawodnikow stworzona wylacznie z zawodnikow testowanych lecz o tym zadecyduje trener w przeddzien spotkania. W chwili obecnej nie wiadomo z iloma zawodnikami zarzad klubu sie pozegna, jednakowoz jak zauwazyc nie trudno, z druzyna od dluzszej czasu nie trenuje zaden zawodnik z zaciagu katowickiego oraz S.Rajek, B.Kowalski i P.Woldan.

autor: lotkonopki 2012-02-07 13:24:38

Profil lotkonopki w Futbolowo chciałeś być zabawny ?