SPARTA SIEDLEC DUŻY - LOT KONOPISKA 1-3 (0-1)

Sędziowali: Skoczylas oraz Zroślak i Barański

1-3 - Sebastian Komin

Skład Lotu : Andrzej Cieślak, Adrian Will, Grzegorz Maciejewski, Daniel Wiśniowski, Andrzej Setlak (36 żk, 70 druga żk - czerwona), Bartosz Kowalski, Adam Szczerbak, (88` Patryk  Gruca), Mariusz Figzał (75` Sobczyk), Michał Wosiewicz, Sebastian Komin, Łukasz Krzyczmanik. Trener: Dariusz WOLNY. W rezerwie pozostali: Dariusz Figzał, Konrad Chalemski.

Żółte kartki (LOT): Andrzej Setlak - 2( 36, 70), Łukasz Krzyczmanik (30).

Żółte kartki (SPARTA): Łukasz Skrzypczyk, Piotr Nocoń, Michał Hoffman.

Czerwone kartki: Andrzej Setlak (LOT - 70 minuta) i Grzegorz Miedziński (SPARTA - 53 minuta).

W arcyciekawym meczu na szczycie klasy okręgowej Lot pokonał wczoraj w spotkaniu wyjazdowym Spartę Siedlec Duży 3-1 (1-0). Tym samym nasi zawodnicy zrewanżowali się gospodarzom za stratę punktów w rundzie jesiennej. Lot powiększył przewagę nad Spartą i Rakowem II do 15 punktów. Za plecami lidera usadowiła się samodzielnie lubliniecka Sparta ze stratą 12 punktów do naszego zespołu. Sobotnie spotkanie nie było dla Lotu łatwą przeprawą. Do przerwy nasi zawodnicy dominowali na boisku, czego efektem był gol Wosiewicza. Po przerwie mecz się wyrównał, a po golu wyrównującym autorstwa Kotyla, to gospodarze mieli więcej z gry. Lot, za sprawą świetnie dysponowanego tego dnia Komina, wyprowadził jednak dwie zabójcze kontry i trzy punkty pojechały do Konopisk.

Obszerną relację z wczorajszego spotkania prezentuje portal REGIONALNA PIŁKA.PL (uzupełniona wywiadami i zdjęciami z meczu). Zapraszamy do przeczytania. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

W najbliższą sobotę Lot ponownie zagra na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie Unia Kalety, a mecz rozpocznie się o godz. 16.00. Zapraszamy!