Mamy pierwszy punkt

• autor: lotkonopiska, 2012-08-11 13:05

W zakończonym przed kilkunastoma minutami spotkaniu I kolejki IV ligi, grupy śląskiej I Lot zremisował w spotkaniu wyjazdowym z Grunwaldem Ruda Śląska 0-0. W meczu z niezwykle wymagającym rywalem, który w poprzednim sezonie zajął 4 miejsce w stawce IV-ligowców, Lot, mimo  że wystąpił osłabiony brakiem Sebastiana Komina,  zaprezentował się korzystnie, mając kilka sytuacji do zdobycia gola (m.in. Andrzejewski, Krzyczmanik). Bardzo dobry mecz rozegrał także w bramce Cieślak broniąc strzały Szpotona, Ciołka, Maciongowskiego i Kota. Tym samym pierwszy punkt dla Lotu w IV lidze stał się faktem.

Relację live z dzisiejszego spotkania przeprowadziła strona internetowa Grunwaldu. Jest ona dostępna pod adresem: http://www.grunwald.elsat.net.pl/index.php?function=show_all&no=230

GRUNWALD RUDA ŚLĄSKA - LOT KONOPISKA 0-0

Stadion Grunwaldu, sobota, dn. 11.08.2012, godz. 11.00

Sędziowali: Piotr Lasyk - Marcin Kasprzyk, Wojciech Zarzycki (ZPN Bytom)

Żółte kartki: Marczyk (LOT - 88 minuta), Andrzejewski (LOT - 92 minuta)

Skład Lotu: Andrzej Cieślak - Andrzej Setlak (28` Piotr Piskuń), Michał Załucki, Daniel Wiśniowski, Adrian Will, Damian Skoczylas, Łukasz Krzyczmanik, Mariusz Fizgał, Wojciech Marczyk (89`Jacek Eljasiński), Piotr Andrzejewski, Dariusz Załęcki. Trener: Dariusz WOLNY. W rezerwie pozostali: Dawid Majchrzak, Dariusz Figzał.
Skład Grunwaldu: Lamlih - Oswald, Jarczyk, Ciołek (75` Simon), Szpoton, Maciongowski, Gruchalski (82` Karcz), Szczypior, Stawowy (59` Kucharz), Kot, Łęcki. Trener: Teodor WAWOCZNY. W rezerwie pozostali: JanoszGrzesiak, Szuler, Kusiak
Składy podajemy za stroną Grunwaldu Ruda Śląska.

A już w środę o godzinie 17.00 pierwszy mecz na własnym stadionie, w którym LOT podejmie niedawnego III-ligowca - VICTORIĘ CZĘSTOCHOWA. Miejmy nadzieję, że pomimo trudnego terminarza na początku rozgrywek Lot nadal będzie gromadził punkty. Zapraszamy na mecz i prosimy o kulturalny i gorący doping!