Wyszukiwarka

Aktualności

Żółto-czerwony mecz

• autor: lotkonopiska, 2012-10-13 21:35

W rozegranym dziś meczu 11. kolejki IV ligi Lot zremisował 1-1 z Wyzwoleniem Chorzów, utrzymując 2. miejsce w tabeli rozgrywek. Mecz, zwłaszcza w I połowie, był interesujący, choć obfitował w żółte i czerwone kartki (oba zespoły kończyły w "10"). Prowadzenie zdobyli goście w 22 minucie po strzale głową Pogody. Jednak kilka minut później Lot wyrównał: po zagraniu Komina z prawej strony pola karnego nieatakowany przez nikogo Szczygieł skierował piłkę do własnej bramki.Taki wynik utrzymał się do końca. Lot nadal pozostaje niepokonany na własnym stadionie (2 zwycięstwa i 3 remisy). Teraz czeka nas wyjazd do Tarnowskich Gór, gdzie za tydzień drużyna Dariusza Wolnego zmierzy się z Gwarkiem. A już za dwa tygodnie Lot ponownie zagra u siebie. Tym razem do Konopisk przyjedzie Przyszłość Ciochowice.

LOT KONOPISKA - WYZWOLENIE CHORZÓW 1-1 (1-1)

Konopiska, dn. 13.10.2012, godz. 15.30:

Sędziował: Daniel Wiejowski (ZABRZE)

Gole:

0-1 - Tomasz Pogoda (23 minuta - głową)

1-1 - Piotr Szczygieł - gol samobójczy (26 minuta - asysta: Sebastian Komin).

Żółte kartki (LOT): Wiśniowski - 2 (34 min. - zagranie ręką oraz 82 min. - faul), Piskuń (63 min. - faul taktyczny), Dariusz Figzał (68 min. - faul), Krzyczmanik (80 min. - dyskusje z arbitrem).

Żółte kartki (WYZWOLENIE): Wolek i Skwarczyński (obaj za faule).

Czerwone kartki: Daniel Wiśniowski (LOT) - za dwie żółte - 82 minuta oraz Balzer (WYZWOLENIE) - za brutalny faul (90 minuta).

Widzów: 150.

Skład Lotu: Andrzej Cieślak - Adrian Will, Michał Załucki (kap.), Damian Skoczylas, Daniel Wiśniowski - Dariusz Załęcki (65` Dariusz Figzał), Mariusz Figzał, Piotr Piskuń, Sebastian Komin (76` Bartosz Kowalski), Piotr Andrzejewski, Łukasz Krzyczmanik (85` Wojciech Marczyk). Trener: Dariusz WOLNY. W rezerwie pozostali: Dawid Majchrzak (bramkarz),Jacek Eljasiński, Jakub Woźniak.

Skład Wyzwolenia Chorzów: Widera - Machaczka, Serafin, Skwarczyński, Balzer, Szczygieł, Seb. Skoczylas (46` Wolek), Kopyciok, Ściętek, Pogoda (70` Świętek), Przybyszewski (55` Liksza). Trener: Seweryn SIEMIANOWSKI.