Wyszukiwarka

Aktualności

Piąty remis

• autor: lotkonopiska, 2012-10-27 20:54

W rozegranym dziś w niezwykle trudnych warunkach atmosferycznych spotkaniu Lot zremisował na własnym boisku z Przyszłością Ciochowice 1-1. W pierwszej połowie rozgrywanej w padającym deszczu oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko, jednak kibice nie zobaczyli żadnego gola. Tuż po przerwie za sprawą Andrzejewskiego prowadzenie zdobył Lot. Gdy wydawało się, że uda się odnieść 6 zwycięstwo w IV lidze, w doliczonym czasie gry goście doprowadzili do remisu. Szkoda straconych punktów, warto jednak dodać, że mecz w drugiej połowie toczył się na zaśnieżonym boisku i w grze obu drużyn było wiele przypadkowości. Lot wystąpił w tym spotkaniu bez pauzujących z różnych przyczyn: Andrzeja Cieślaka, Damiana Skoczylasa i Sebastiana Komina.

LOT KONOPISKA - PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 1-1 (0-0).