Obsada sędziowska weekendu

• autor: paweł, 2009-06-03 20:47
Sobotnie spotkanie 31. kolejki Klasy Okręgowej pomiędzy Spartą Lubliniec, a Lotem, które odbędzie się na stadionie w Lublińcu (początek o godz. 18.00), poprowadzi trójka sędziowska: Szecówka - Bachniak, Szerniewicz. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami meczowymi obu drużyn na naszej stronie. Przypomnijmy, że jesienią na stadionie na Pająku po bezbarwnym meczu padł rezultat bezbramkowy. Miejmy nadzieję, że naszej drużynie po wpadce z Popowem uda się ugrać coś w spotkaniu wyjazdowym. A już w środę kolejne piłkarskie emocje na własnym stadionie. Tym razem na stadion Ośrodka ZHP zawita zespół Polonii Poraj. Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt, że w bramce Lotu stoi były bramkarz Polonii - Grzegorz Kopacz, a bramki Polonii broni znany wszystkim sympatykom naszej drużyny Sławomir Adamczyk, występujący do niedawna po naszej stronie. Spotkanie odbędzie się w środę, 10.06.2009 r. Początek o godz. 18.00, a sędziować będą: Sobierajski oraz Stępień i Szerniewicz.
Trampkarze Starsi Lotu zagrają 6 czerwca (w sobotę) o godz. 13.00 na własnym stadionie z LKS Kamienica Polska (spotkanie poprowadzi p. Kulij), a już w następną środę, 10.06. o godz. 17.00 planowany jest ich mecz w Przyrowie z tamtejszym Piastem (sędziuje: Sikora).
Trampkarze Młodsi grają tylko w sobotę, ale za to spotkanie derbowe w ramach rozgrywek III ligi częstochowskiej. Ich przeciwnikiem na stadionie na Pająku będzie Alkas Aleksandria, a sędzią głównym spotkania będzie p. Musialik.
Zapraszamy na ligowy weekend i sportową środę!