Pilica Koniecpol -  Lot Konopiska  1-1 (0-1)

1-1 - Tomasz Halewski
- 81 minuta

Czerwona kartka: Sebastian Tekieli - 83 minuta (druga  żółta)

Żółte kartki:
4 min. i 83 min. - Sebastian Tekieli (obie za faule)
10 min. - Adrian Sterczewski (faul)

Skład Lotu: Grzegorz Kopacz - Krzysztof Kościański, Marek Mastalerz, Adam Szczerbak, Sebastian Rajek, Michał Wilk, Adrian Sterczewski, Rafał Czerwiński, Sebastian Tekieli, Łukasz Kaczmarzyk, Przemysław Nawizowski (88` Michał Sosnowski). Trener: Adam ZALEWSKI. W rezerwie: Bartłomiej Sosnowski.

Skład Pilicy: Rudak-T.Nowak, Balsam, Szwajkowski (77.Grzywna), Mrugała,
M.Kurpios (70.Starczewski), Cieśla, Skrzypczyk, M.Nowak, Wichrowski, Halewski - skład gospodarzy spotkania podajemy za www.pilicakoniecpol.futbolowo.pl

Graczom Lotu udało się przerwać passę 3 porażek. W wyjazdowym spotkaniu w Koniecpolu zremisowali z tamtejszą Pilicą 1-1. Lot objął prowadzenie już w pierwszej połowie spotkania. Pilica wyrównała na 10 minut przed końcem, a na domiar złego nasza drużyna kończyła w 10 po czerwonej kartce dla strzelca bramki – Sebastiana Tekielego.

Już w najbliższą sobotę o godz. 18.00 ostatnie spotkanie sezonu, a rywalem Lotu będzie Jedność Boronów. Lot zagra w tym spotkaniu wyłącznie o prestiż. Jest już pewne, że zależnie od wyników ostatniej kolejki nasz zespół zajmie miejsca pomiędzy 7-9. W tej chwili rywalizujemy o nie z drużynami Sparty Lubliniec i Polonii Poraj. Już wcześniej do klasy A spadły zespoły Warty Mstów, Warty Kamieńskie Młyny, Orła II Psary Babienica i Jedności Boronów (zakładając, że klasa Okręgowa zostaje pomniejszona do 16 drużyn, co nie jest jeszcze wiadomością potwierdzoną). Ostatni spadkowicz wyłoniony zostanie spośród Unii Kalety oraz Pilicy Koniecpol. Spadnie prawdopodobnie 5 zespołów, gdyż w IV lidze utrzymał się MKS Myszków, a miejsce spadkowe zajęła Unia Rędziny. Znając jednak przetasowania posezonowe w wyższych ligach wszystko jeszcze może się zdarzyć... Na dzień dzisiejszy w przyszłym sezonie oprócz drużyn z miejsc 2 - 13 z obecnego sezonu zagrałyby więc w klasie "O" Unia Rędziny (spadkowicz) , a także 3 beniaminków: Naprzód Ostrowy, Pogoń Blachownia i Liswarta Lisów. Wszystkie te drużyny zapewniły już sobie definitywnie awans z klasy "A".