LOT KONOPISKA - JEDNOŚĆ BORONÓW 4-1 (1-0)
Sędziowali: D.Iskra oraz Złośnik i S.Iskra

1-1 - Łukasz Żuk (60 min. - rzut karny)
2-1 - Łukasz Kaczmarzyk (75 minuta)
3-1 - Sebastian Rajek (83 minuta)
4-1 - Rafał Czerwiński (85 minuta)

Żółte kartki: Marek Mastalerz (LOT - 60 min. - faul na rzut karny), Sebastian Rajek (LOT - 63 min. - niesportowe zachowanie), Szymon Maruszczyk (JEDNOŚĆ) - 2 (w 54 min. i w 67 min.)

Czerwona kartka: Szymon Maruszczyk (JEDNOŚĆ - 67 minuta - za drugą żółtą)

Skład Lotu: Grzegorz Kopacz - Adrian Sterczewski, Marek Mastalerz, Krzysztof Kościański, Adam Szczerbak, Michał Sosnowski (60` Rafał Czerwiński), Bartłomiej Sosnowski, Sebastian Rajek, Michał Wilk, Przemysław Nawizowski, Łukasz Kaczmarzyk. Trener: Adam Zalewski. W rezerwie: Marcin Ciuk.

Ostatnie spotkanie sezonu Lot rozpoczął słabo. To goście sprawiali wrażenie drużyny, której bardziej zależy na wyniku spotkania. Już w 9 minucie Grzegorz Kopacz wybronił fenomenalnie w sytuacji sam na sam. Jedność przeprowadziła jeszcze kilka akcji, ale kończyły się na szczęście poza polem karnym Lotu. Tymczasem w 11 minucie spotkania piłkę na połowę gości wprowadził Rajek, po czym dośrodkował na pole karne. Tam pojedynek główkowy z obrońcą przegrał Wilk, ale zawodnik gości zagrał głową tak niefortunnie, że futbolówka o mało co nie zaskoczyła bramkarza Jedności. Zdołał jeszcze wybić piłkę zmierzającą w okienko bramki, ale do dobitki na piątym metrze doszedł Bartek Sosnowski i umieścił piłkę w siatce. Niespodziewane z przebiegu meczu prowadzenie dodało pewności siebie gospodarzom. Zanim jednak Lot przejął inicjatywę, Jedność strzeliła w 20 minucie drugą bramkę, ale sędzia słusznie odgwizdał kilkumetrowego spalonego.  Minutę później ładny strzał z szesnastki oddał Wilk, a w 26 minucie Nawizowski sam wypracował sobie stuprocentową sytuację, przegrał jednak pojedynek z bramkarzem przyjezdnych. Na tym emocje I połowy praktycznie się zakończyły.
W drugiej połowie, w 55 minucie, doszło do wyrównania. Rzut karny odgwizdany za faul Mastalerza goście zamienili na bramkę doprowadzającą do remisu. W 70 minucie jeden z graczy Jedności dostał jednak czerwoną kartkę, a Lot umiejętnie wykorzystał grę w przewadze liczebnej. Najpierw, w 75 minucie Kaczmarzyk, który otrzymał podanie z głębi boiska, przeprowadził akcję, po której podwyższył na 2-1, a w przeciagu następnych dziesięciu minut ten sam zawodnik dwukrotnie podawał na kolejne gole: do Rajka w 83 minucie i do Czerwińskiego w 85 minucie spotkania. Wynik 4-1 utrzymał się już do końca meczu. Lot na zakończenie sezonu przerwał passę 5 spotkań bez zwycięstwa i udanie pożegnał się z własną publicznością. Następne emocje ligowe dopiero w sierpniu. Klasa okręgowa liczyć będzie ponownie 16 zespołów. Lot zajał ostatecznie 7 pozycję. Co warte zauważenia: poza MLKS Woźniki i Zniczem Kłobuck, wszystkie drużyny, które znalazły się przed nami w ligowej tabeli, były beniaminkami rozgrywek. Taka sytuacja już od dawna nie miała miejsca w klasie Okręgowej.