1"1-0 Łukasz Kaczmarzyk II
17"2-0 Mariusz Przerada
31"2-1 Łukasz.Kaczmarzyk I
42"2-2 Testowany zawodnik

Skład Pogoni: Sławomir Adamczyk - Paweł Ściebura, Wojciech Dawidowski, Artur Jarzyn, Solus –Mariusz Przerada, Stacherczak, Klekot, Wojciechowski - Robert Wosiewicz, Łukasz Kaczmarzyk II. Po przerwie na placu gry pojawili się również: Ujma, Suchanek, Rycharski, Strzelczyk (bramkarz), Kulig, Sikorski. Trener: Wojciech Kozak

Skład Lotu: Grzegorz Kopacz (46` testowany zawodnik) - testowany zawodnik (46` testowany zawodnik), Marek Mastalerz, Piotr Kowal (46` zmiana powrotna: Adam Szczerbak), testowany zawodnik (46` Bartłomiej Sosnowski) – Michał Wosiewicz (73` Krzysztof Pilarski), Adam Szczerbak (46` testowany zawodnik), Damian Skoczylas (67` zmiana powrotna: Michał Sosnowski), testowany zawodnik  – Michał Sosnowski (46` Marcin Kobus), Łukasz Kaczmarzyk I (46` Przemysław Nawizowski) Na ławce rezerwowych byli obecni, ale nie grali: Marcin Ciuk (kontuzja) i Dawid Skoczylas (choroba). Trener: Sławomir Bartłomiejczyk.

Już pierwsza akcja gospodarzy w 38 sekundzie zakończona dośrodkowaniem z lewej strony i strzałem z 5 metrów byłego zawodnika Skry Łukasza Kaczmarzyka dała prowadzenie Pogoni. Początek to kilka fatalnych błędów naszych obrońców a w 17 minucie strata na połowie przeciwnika zakończyła się szybką kontrą i dośrodkowaniem z lewej strony boiska;  testowany w Locie zawodnik nie trafił głową w piłkę, ta odbiła się na 7 metrze od nóg Mariusza Przerady, potem od słupka i wtoczyła się do bramki strzeżonej przez Kopacza.

Kontaktowa bramka padła po długim podaniu Marka Mastalerza i błędzie stopera gospodarzy, który nie trafił piłki głową chcąc podać tyłem do bramkarza Pogoni – Adamczyka. Wykorzystał to  Łukasz Kaczmarzyk strzelając w krótki róg na 2-1..Stan meczu wyrównał po kolejnym przerzucie Mastalerza i przedłużeniu głową przez Michała Sosnowskiego testowany zawodnik, który uprzedził bramkarza i strzałem głową ustalił, jak się okazało wynik spotkania. W drugiej połowie przewagę miała Pogoń, która nie wykorzystała jednak kilku dogodnych sytuacji a raz naszą drużynę uratowała po strzale Wosiewicza poprzeczka. Lot także mógł pokusić się o kolejne bramki. Najlepszą okazję w tej części gry zmarnował Przemysław Nawizowski, któremu piłkę zgrał głową Marcin Kobus. Napastnik Lotu  będąc sam na sam ze Strzelczykiem posłał jednak piłkę strzelając po długim rogu obok słupka.

Relacja oraz składy dzięki uprzejmości trenera naszej drużyny P. Sławomira Bartłomiejczyka.