Kolejny remis w Kamyku!

• autor: lotkonopiska, 2009-10-24 18:32
                  POGOŃ  KAMYK - LOT  KONOPISKA  2-2 (0-0)
                                            24.10.2009r g.15.00 stadion w Kamyku
                                   Sędziował: Borecki oraz Adamczyk i Podkarczemny

Gole:
61' 0-1 Przemysław Nawizowski
63' 1-1 Paweł Suchanek
68' 1-2 Sebastian Rajek (karny)
89' 2-2 Paweł Dawczyk (samobójcza)

Pogoń Kamyk: Sławomir Adamczyk - Paweł Ściebura, Wojciech Dawidowski, Artur Jarzyn, Maciej Popławski (70'Łukasz Soluch) - Mariusz Przerada (77'Jakub Bodziachowski), Dariusz Rataj (46'Paweł Suchanek), Robert Wosiewicz, Mateusz Wojciechowski (74'Paweł Rycharski) - Michał Wróblewski, Łukasz Kaczmarzyk I. Trener:Wojciech Kozak. W rezerwie:Kamil Strzelczyk(br), Adrian Stacherczak.
Lot: Andrzej Cieślak - Adrian Sterczewski, Paweł Dawczyk, Adam Szczerbak, Sebastian Tekieli - Łukasz Kaczmarzyk II (71' Janusz Kamiński, 89' Michał Sosnowski), Marek Mastalerz, Sebastian Rajek, Damian Skoczylas - Przemysław Nawizowski, Łukasz Krzyczmanik. Trener: Sławomir Bartłomiejczyk. W rezerwie: Grzegorz Kopacz(br), Bartłomiej Sosnowski, Andrzej Marszałek, Krzysztof Kościański.

Żółte kartki: 22' Dariusz Rataj, 67' Paweł Suchanek, 81' Paweł Rycharski, 90+1` Paweł Ściebura (wszyscy Pogoń); 55' Paweł Dawczyk, 69' Adrian Sterczewski, 76' Sebastian Tekieli, 89' Łukasz Krzyczmanik (wszyscy Lot)

Relacja dostępna po kliknięciu przycisku więcej
Mecz rozpoczął się od ataków Pogoni,,już w 4' po rogu z 16m strzela Kaczmarzyk I,ale Dawczyk wybija ją na piątym metrze przed bramką.W 10' Rajek z 22m z wolnego trafia w mur.W 17' strzał Dawidowskiego z 40m przenosi Cieślak obok bramki,a po rogu Przerada strzela z 11m obok słupka.W 20' najlepsza sytuacja gospodarzy,Wojciechowski ucieka Kaczmarzykowi II,mija Dawczyka i przegrywa pojedynek sam na sam z Cieślakiem.W 21' strzela Mastalerz z woleja z 20m ale pewnie broni Adamczyk.W 35' po rogu i wybiciu piłki przez obrońców,strzela Ściebura z 20m ale na posterunku Cieślak.Lot powinien prowadzić w 37',kiedy to Łukasz Krzyczmanik mija obrońców jak tyczki,strzela z 16m po długim a Sławek Adamczyk(były zawodnik Lotu) odprowadza piłke wzrokiem,ta ląduje na słupku a dobitka Kaczmarzyka II szybuje obok bramki.Pogoń jeszcze w 44' po dośrodkowaniu Wróblewskiego była bliska objęcia prowadzenia ale strzał głową z 8m Rataja przechodzi obok bramki.
Po przerwie mecz mógł zadowolić kibiców.Akcje przenosiły się w szybkim tempie raz pod jedna raz pod druga bramkę.W 52' Skoczylas atakowany przez trzech obrońców dogrywa w tył na 15m do Nawizowskiego,który strzela minimalnie nad poprzeczką.
W 54' pierwsza spora pomyłka sędziego,odgwizduje zagranie ręką na 21m ale nie zauważa,że zawodnik Pogoni kopie piłke na wysokości klatki piersiowej Szczerbaka;wolny Wosiewicza minimalnie nad poprzeczką.W 56' kontra gospodarzy i Wróblewski ucieka obrońcom ale strzela po długim obok.Po minucie rajd Krzyczmanika,dośrodkowanie i Mastalerz nie trafia czysto w piłke i tylko obok.W 61' Lot obejmuje prowadzenie,po doskonałym zagraniu dobrze dysponowanego w tym meczu Krzyczmanika a Nawizowski z 12m pewnie pokonuje byłego kolegę Sławka Adamczyka.Euforia nie trwała długo,po wznowieniu gry Paweł Suchanek ogrywa dwóch zawodników przy linii bocznej schodzi do środka mija kolejnego i strzałem z 18m przy słupku nie daje szans Cieślakowi.
Po minucie były zawodnik Lotu,Artur Jarzyn strzela z 22m ale po koźle Cieślak broni pewnie.Za chwile w 65' strzał z boku z pola karnego parada Cieślaka a dobitkę przeciął Dawczyk.W 67' Nawizowski dogrywa do Krzyczmanika,ten mija dwóch obrońców i będąc sam na sam zostaje sfaulowany.Kolejna kontrowersyjna decyzja sędziego,wskazuje na 11m ale pokazuje tylko żółta kartkę(przepis jednoznaczny-faul na środku bramki tylko bramkarz przed naszym zawodnikiem i ..gdzie czerwona kartka?chyba zapomniał pan sędzia).Pewnym egzekutorem był Sebastian Rajek i Lot prowadzi 2-1.W 73' powinno byc 3-1 dla Lotu ale po dośrodkowaniu Skoczylasa Rajek głową przenosi nad bramka.Po minucie sam Nawizowski przed polem karnym,złe opanowanie piłki i tylko faul.Wolny z 18m Skoczylasa ląduje w murze.W 77' wolny z boku Wosiewicza,piłka trącona przez Cieślaka ląduje na poprzeczce a potem nasi obrońcy wybijają piłkę.Kolejna niezrozumiała decyzja sędziego w 80',kiedy po krótkim rogu Tekieli mija obrońcę dogrywa a piłka zostaje zatrzymana przez obrońcę ręką,ale pan sędzia odgwizduje okrzyk kogo?,ze karny i piłka dla Kamyka.W końcówce gospodarze zaciekle atakowali a nasi zbyt głęboko cofnęli sie na własną połowę.W 87' Ściebura głową po rogu trafia w bramkę ale parada Cieślaka i wynik nie ulega zmianie.W 89' Kaczmarzykowi II gdy mija Tekielego piłka ucieka,trącony przez naszego obrońce nie przewraca się bo takich incydentów mnóstwo na boisku,wybijamy piłkę a sędzia odgwizduje faul!Po tym wolnym i wstrzeleniu z 24m przez Wosiewicza nie trafia czysto w piłkę Dawczyk i ta po rykoszecie wpada do siatki.Jeszcze po wznowieniu gry i klepce Rajka,Tekieli wychodzi sam na sam z bramkarzem,strzał obroniony nogą a po nastrzeleniu przez obrońcę Michała Sosnowskiego piłka przechodzi nad bramką.

autor: ~anonim 2009-10-24 19:02:59

avatar 71'Janusz Kamiński,89'Michał Sosnowski --> ?  tak słabo zagrał że musial jesc? czy mała pomysła administratora ?

autor: ~Andrzej 2009-10-26 07:43:00

avatar Brak szczęścia czy brak koncentracji?, i jedno i drugie myślę.Szkoda, ale grać trzeba dalej.

autor: ~admin 2009-11-03 20:29:38

avatar To nowa strona Pogoni Kamyk pogon-kamyk.futbolowo.p