Z życia klubu

• autor: paweł, 2009-11-18 19:24

W miniony piątek w restauracji "FIGARO" w Konopiskach odbyło się oficjalne zakończenie rundy jesiennej sezonu 2009/2010. W spotkaniu wzięli udział zawodnicy, trenerzy oraz sponsorzy z Asteniuszem Myśliwcem i Waldemarem Strachem. Obecni byli również członkowie Zarządu. Na spotkanie przybył Wójt Gminy Konopiska - Pan Jerzy Socha. Spotkanie otworzył Prezes Lotu - P. Ignacy Polanowicz, który podsumował minione półrocze, wyrażając zadowolenie szczególnie z drugiej części rundy, kiedy zespół zmobilizował się i w ostatnich siedmiu spotkaniach pozostał niepokonany (przypomnijmy: ostatnia porażka ligowa 19 września z LKS Kamienica Polska) . Bardzo dobrą informacją jest również pozyskanie dla naszego klubu kolejnego sponsora - firmy Prywatny Zakład Oczyszczania Miasta - Waldemar Strach z siedzibą w Konopiskach przy ul. Przemysłowej 7. Tą drogą serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi za dołączenie do naszej sportowej rodziny! Spotkanie było również okazją do podziękowania wszystkim zawodnikom i ludziom, bez których niemożliwe byłoby funkcjonowanie klubu. Ten sympatyczny akcent zakończył w praktyce rundę, choć do rozegrania pozostał jeszcze piątkowy sparing z Victorią Częstochowa, na który wszystkich sympatyków Lotu serdecznie zapraszamy.

Przy okazji, udzielając odpowiedzi na pytania pojawiające się w komentarzach na naszej stronie internetowej informujemy, że do dziś dnia do klubu nie wpłynęły żadne oficjalne zapytania odnośnie naszych zawodników. Nie są więc w żadnym stopniu prawdziwe informacje o przenosinach Damiana Skoczylasa, ani żadnego innego zawodnika z Lotu do innych drużyn. Okres transferowy jeszcze się w pełni nie rozpoczął. Jak tylko pojawią się pierwsze ruchy transferowe do i z klubu, postaramy się na bieżąco informować Was o aktualnych transferach. Podawać będziemy jak zwykle transfery już zatwierdzone.

Już wkrótce postaramy się opublikować pełny plan spotkań sparingowych przed rundą wiosenną.

autor: ~barcelonapsy 2009-11-19 13:25:58

avatar dziekujemy z całego serca, a jak myslicie o transferach to o kim dokladniej  ? mnie wydaje się że przydałby się prawy obrońca, bo ten co jest teraz to wiece niszczy trawe niz robi cos pozytecznego. pozdrawiam

autor: ~lot 2009-11-19 22:57:45

avatar Owszem i przydal by sie tez lewy obronca oraz lewy pomocnik gdyz ten co gran na lewej stronie to troche daremny!!