Grudzień - czas podsumowań

• autor: paweł, 2009-12-13 08:37

Martwy sezon sprzyja organizowaniu różnych plebiscytów i ankiet na najlepszych sportowców. Także i my postanowiliśmy dać naszym kibicom szansę zagłosowania w kilku ankietach. Wybieramy najlepszego zawodnika rundy jesiennej sezonu 2009/2010 w barwach Lotu. Aby dokonać wyboru należy kliknąć obok wybranego nazwiska. Dostępne są również dwie inne ankiety. Pierwsza dotyczy najlepszego transferu Lotu w minionym roku kalendarzowym (stąd też znalazły się tam nazwiska Grzegorza Kopacza i Przemysława Nawizowskiego, którzy przyszli jeszcze zimą 2008/2009. Druga z ankiet dotyczy wskazania zawodnika, który w minionym roku odszedł z Lotu, a którego najbardziej brakuje dziś w naszym zespole. Aby zagłosować, należy rozwinąć listę wyboru i najechać na wybrane nazwisko. Życzymy miłej zabawy i czekamy na Wasze głosy!!!

A już wkrótce, mamy nadzieję, kolejne niespodzianki na stronie. Mimo zakończenia rozgrywek w roku bieżącym nadal zapraszamy do odwiedzania www.lotkonopiska.futbolowo.pl i komentowania wydarzeń z życia klubu.

Jednocześnie autorom strony jest niezwykle miło, że nasz klub ma fanów nie tylko w obrębie Gminy, ale i w całym kraju. Odzywają się do nas byli zawodnicy i sympatycy klubu, którzy mieszkają obecnie na drugim krańcu Polski, ale nadal w sercu mają miejsce dla Lotu. Ostatnio taką osobą był p. Jan Anders z Zielonej Góry. Wcześniej napłynęły do nas ciepłe słowa z Mazur i Pomorza. Za wszystkie wyrazy sympatii dziękujemy i mamy nadzieję, że dalej będą Państwo pamiętać o Locie!

autor: ~Didie Drogba 2009-12-13 15:46:41

avatar hej !  mnie osobiscie najbardziej brakuje piotra gradki ! nie zapominajmy o nim, niech kazdy sobie przypomni jakim on był wspaniałym transferem i jak dużo dał temu klubowi, Lot zawsze mógł na niego liczyc.