Kolejna porażka w sparingu !

• autor: lotkonopiska, 2010-02-17 10:11

14.02.2010 r.  g.15.00  Boisko SP 50 - sztuczna

Sparta Siedlec Duży - Lot 4-0 (2-0)

Sędziował : Jan Kulij

Skład Sparty: Michał Różycki - Patryk Malinowski, Piotr Kusz, Przemysław Makowski, zawodnik testowany - Przemysław Sawicki, Piotr Nocoń, Piotr Miedziński, Jarosław Malczyk - Grzegorz Miedziński, Karol Gałus. Trener : Andrzej Lewandowski.

Skład Lotu: Grzegorz Kopacz - Adrian Sterczewski, Adam Szczerbak, Marek Mastalerz, Michał Kiciński - Janusz Kamiński, Damian Skoczylas, Łukasz Krzyczmanik, Krzysztof Budzik (Sparta Siedlec Duży) - Przemysław Nawizowski, Marcin Bejm (Orlik Blachownia)

15' 1-0 Karol Galus

29' 2-0 Grzegorz Miedziński

67' 3-0 Grzegorz Miedziński

84' 4-0 Piotr Miedziński

W niedzielne popołudnie Lot mimo braków kadrowych rozegrał kolejny sparing.Na sparingu powinno zjawić się 16 zawodników,ale niestety pojawiło się tylko dziewięciu,dwóch usprawiedliwiło się inni mieli jakieś powody inne,może "Walentynki"?
Do zespołu dołączył rezerwowy gracz Sparty :Krzysztof Budzik i junior młodszy z Orlika:Marcin Bejm.
Mecz rozgrywany w trudnych warunkach na zmrożonej sztucznej murawie,w temperaturze -2'C.Sparta okazała się lepszym zespołem i wygrała zasłużenie,choć można było osiągnąć lepszy wynik.
W 4' Krzyczmanik wypuszcza w uliczkę Nawizowskiego ale uprzedza go bramkarz.W 8' złe podanie Sterczewskiego na wysokości pola karnego,zagranie wzdłuż a Sawicki z 6m atakowany przez Kicińskiego przenosi nad poprzeczką.W 15' na strzał z 30m zdecydował się Galus,piłka po rykoszecie wpada pod porzeczkę.W 17' Kopacz broni sam na sam z kąta.W 19' Bejm strzela z 18m nad poprzeczką,a w 23' Nawizowskiego po podaniu Krzyczmanika uprzedza Różycki na 16m i wybija w aut.W 29' jest już 2-0,tracimy piłkę po złym podaniu Mastalerza,a G.Miedziński popisuje się fantastycznym strzałem z narożnika pola karnego w krótki róg pod poprzeczkę.W 31' po podaniu Budzika, Nawizowski z 14m strzelając po długim nie trafia w bramkę,a w 41' Kamiński będąc sam na prawej stronie dogrywa a wybitą piłkę strzela z 17m Krzyczmanik obok.Jeszcze w 44' Mastalerz popełnił błąd pod naszą bramką,traci piłke a po dograniu z 4m broni Kopacz.
Druga połowa  zaczyna się od przewagi Lotu:przerzut  Skoczylasa,Bejm przedłuża głową a Kamiński z kąta strzela nad poprzeczką.W 52' Skoczylas ogrywa 3-ch obrońców,dogrywa wzdłuż do Nawizowskiego,obrońca przecina a Krzyczmanik z 16m nie trafia w światło bramki,kiedy już prawie pusta.W 57' Sterczewski przechwycił podanie ,prostopadłą piłką uruchamia Krzyczmanika a ten bedąc sam na sam strzela po długim tuz obok słupka.Później dwa strzały z 17m broni Kopacz.W 64' Budzik wypuszcza Bejma,Różycki za polem karnym interweniuje ale piłka pozostaje przy nich,szybciej reaguje  bramkarz i mimo,że leżał wyjaśnia sytuację.W 66' Skoczylas z 35m z wolnego tuz obok słupka.Niestety w 67' było już 3-0,po prostopadłej piłce, G.Miedziński mija do boku Kopacza nasi obronicy zachowują się biernie -ten obraca się do środka i pod nogami  naszego bramkarza trafia do siatki.W 73'po podaniu Krzyczmanika Nawizowskiego dalekim wybiegiem na 30m uprzedza Różycki.Po minucie pomocnik Sparty ucieka Kicińskiemu strzela po długim rogu a partner dokłada nogę na 5m na szczęście obok.W 76' Po podaniu Szczerbaka Nawizowski wychodzi sam na sam,zwlekając ze strzałem zostaje zablokowny i tylko róg.Po dośrodkowaniu Kamińskiego bramkarz popełnia błąd,Skoczylas kiwa na 3m obrońcę i trafia w leżącego bramkarza.W 77' strzał Kamińskiego z boku bramkarz broni na róg.Wynik ustalony w 86',po dośrodkowaniu z prawej strony,Szczerbak podbija piłkę,P.Miedziński po przyjęciu na klatkę strzela z 10m po długim a odbita od słupka piłka wpada do siatki.
Trzeba zadać pytanie czy wszystkim zależy !

autor: ~andrzej 2010-02-17 14:26:13

avatar Krzysztof Budzik (Sparta Siedlec Duży) - Marcin Bejm (Orlik Blachownia) czy juz nawet druzyny nie potrafimy uskładac ? wynik tez pozostaje duzo do myslenia!

autor: ~anonim 2010-02-18 15:40:20

avatar zgadza się niby sparing ale wynik to z lekka przesada po co tyle tych sparingów skoro na mecz przychodzi 9 chłopaków?po co wynajmować sztuczne boisko???trener powinien się zastanowić a nie udawać wielkiego menagera 4-1 z huta 4-0 z siedlcem przecież to są a klasowe drużyny a nas tak zlały!!!