Wyszukiwarka

Aktualności

Sroga lekcja w Kaletach

• autor: lotkonopiska2, 2014-08-28 07:26

W dniu wczorajszym w 4 kolejce Ligi Okręgowej niestety nasza drużyna gładko przegrała z Unią aż 6:2. Dla naszego zespołu bramkę strzelił Piotr Kołodziejczyk oraz bramka samobójcza.

Pietrzak - Kasztelan , Kołodziejczyk, Hyra, Nowak - Woźniak , Wojtyto, Skoczylas , Kurpios, Kotas - Toborek.

Rez. -

Mecz rozpoczął się od ataku naszej drużyny , po podaniu z lewej strony do piłki doszedł Toborek ale niestety jego strzał został zablokowany. . I to był najbardziej optymistyczny akcent pierwszych 45minut , źle zaczęło się dziać już w drugiej minucie gdzie nie groźny strzał (a raczej podanie) zaskoczył naszego bramkarza który popełnił błąd. Nasza drużyna nie zdążyła się jeszcze otrząsnąć a było już 2:0. Udało się strzelić gola kontaktowego ale na nic się to nie  zdało gdyż miejscowi odpowiedzieli 2 golami i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1.

Druga część spotkania zaczęła się katastrofalnie po nieporozumieniu naszych obrońców do piłki dochodzi napastnik gości i strzela na 5:1 a była to 46 min. Później było znacznie lepiej stwarzaliśmy sobie sytuację ale niestety nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Jedyną bramkę strzelił Piotr Kołodziejczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Mecz zakończył się wynikiem 6:2 była to sroga lekcja ale trzeba o tym meczu jak najszybciej zapomnieć ponieważ już w niedziele w Konopiskach gramy kolejny mecz z Liswartą Lisów o godzinie 17:00 będzie możliwość rehabilitacji za porażkę z Kalet.