Wyszukiwarka

Aktualności

Nieudana wyprawa do Myszkowa

• autor: lotkonopiska2, 2014-09-24 11:45

Niestety nasi piłkarze ulegli w meczu na szczycie miejscowemu MKS 2:1. Katem drużyny Konopisk stał się strzelec dwóch bramek Tomasz Rados. Lot nadal znajduje się w strefie mistrzowskiej ponieważ w 8 kolejce ligi okręgowej zanotowaliśmy kilka niespodzianek a największe w Sierakowie Śląskim oraz Kaletach,

Skład:

Eljasiński - Hyra, Kasztelan, Toborek, Kołodziejczyk, Sapała(Kurpios)- Kotas , Wojtyto, Gruca(Wożniak), Figzał - Toborek

W pierwszej odsłonie spotkanie przewagę mieli gospodarze. Lot nie umiał dopasować się do wysokiego pressingu i oddawał pole gry zawodnikom MKSu. Pierwsza bramka wpadła po dośrodkowaniu z lewej strony , w polu karnym do piłki doszedł Rados i strzałem z 10 metra pokonał Eljasińskiego.

Radość ekipy z Myszkowa nie trwała długo bramkę dla naszego zespołu zdobył Gruca po podaniu Figzała z prawej strony boiska. Mecz jednak nie układał się po myśli gości a MKS swoją przewagę udokumentował strzeleniem drugiej bramki . Strzelcem gola okazał się ponownie Rados i do przerwy wynik brzmiał 2:1.

Trener Lotu szybko zareagował na wydarzenia na boisku i w przerwie dokonał dwóch zmian . Z boiska zeszli Sapała i Gruca a pojawili się na nim Woźniak i Kurpios. Druga połowa  zaczęła się od ataków Lotu i tak było do końca spotkania nasi zawodnicy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji (lecz nie 100%) ale nie potrafili pokonać Brusia i mecz zakończył się porażką naszej ekipy.

Trzeba zaznaczyć że Lot grał osłabiony kilkoma graczami w meczu od pierwszej minuty nie mogli wystąpić Skoczylas, Woźniak oraz Kurpios ( w poprzednich meczach podstawowi zawodnicy Lotu) spowodowane było to chorobami.

Bardzo ciekawe wyniki padły w tej kolejce na innych boiskach do niespodzianek doszło w Kaletach i Sierakowie Śląśkim gdzie niżej notowane drużyny Kiedrzyna i Sierakowa wygrały swoje mecze odpowiednio z Unią oraz ze Stradomiem. Zwrócić uwagę trzeba też na drużynę Victorii która po słabym początku sezonu zaczęła wygrywać swoje mecze . Ekipa z Częstochowy jak dotąd wygrała z liderem Amatorem Golce pokonała Liswartę oraz faworyzowany MKS Myszków ale nie wystrzegała się wpadek jak z Orłem Kiedrzyn czy Sierakowem. Właśnie drużyna Victorii Częstochowa będzie kolejnym naszym rywalem w 9 kolejce ligi okręgowej Masita.

Na mecz zapraszamy w sobotę o 16:00 do Konopisk.