Wyszukiwarka

Aktualności

Cenny punkt z trudnego terenu

• autor: lotkonopiska2, 2014-11-06 11:57

Remisem 0:0 zakończyło się spotkanie Lotu Konopiska z Liswartą Krzepice w 14 kolejce Ligi Okręgowej. Przed meczem piłkarze Lotu zapowiadali że jadą po trzy punkty . Niestety przed meczowe statystyki się potwierdziły i ekipa z Krzepic jak nie traci bramek u siebie pokazała w meczu z Lotem .

Dotychczas u siebie Liswarta straciła tylko 5 bramek i pokazała że jadąc do Krzepic trzeba liczyć się z dużym oporem i dobrą grą obronną.

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy naszą drużynę ratowali Łukasz Eljasiński oraz Marek Kurpios wybijając piłkę z pustej bramki. Naszej drużynie ewidentnie mecz nie wychodził i sytuacji było jak na lekarstwo.  Krzepiczanie stwarzali sobie sytuację może nie 100% ale na pewno bramkowe. Po strzale z rzutu wolnego kapitana Liswarty Mateusza Spaczyńskiego naszego bramkarza uratowała poprzeczka.

Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej troszkę większą przewagę miała nasza drużyna choć bardzo groźnie kontrowali gospodarze. Lot miał problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy i takie wyprowadzenia zakończyły się bardzo groźnymi sytuacjami dla ekipy Liswarty. Lot odgryzł się sytuacją z 75 minuty . Po strzale z rzutu wolnego Wojtyto tym razem Konrada Plaskowskiego uratowała poprzeczka.

Mecz zakończył się rezultatem 0:0 z delikatną przewagą Liswarty Krzepice . Tym bardziej ten wynik cieszy naszą drużynę oraz najważniejsze nadal nad piątą Liswartą mamy 7 pkt przewagi.

Skład:

Eljasiński - Hyra, Kasztelan, Toborek - Kurpios , Kołodziejczyk, Kotas(Błaszczyk), Skoczylas(Wojtyto), Figzał, Woźniak (Sapała)  - Toborek(Gruca)

Kolejny bardzo ważny mecz nasza ekipa rozegra w niedziele o godzinie 11:00 z Unią Kalety. Obydwie drużyny dzieli tylko 4 punkty . Lot powinien wygrać jeśli chce spokojnie przezimować.