Wyszukiwarka

Aktualności

Wysoka porażka w Krzepicach

• autor: lotkonopiska2, 2016-05-14 17:21

W zakończonym sobotnim meczu w ramach rozgrywek częstochowskiej ligi okręgowej - Grupa Spadkowa II, Liswarta Krzepice pokonała Lot Konopiska 3-0. Dzisiejszy szczegółowy opisz spotkania, który zazwyczaj staraliśmy się zamieszczać, zastąpi zapis prowadzonej przez nas po raz pierwszy relacji "na żywo" z Krzepic.

Zapraszamy

14.05.2016 godzina 17.00 - Stadion w Krzepicach

Zaczynamy

Skład Lotu:

Kacper Gajewski - Albert Opala, Łukasz Błaszczyk, Patryk Włodarek, Kamil Kasztelan, Marek Kurpios, Damian Skoczylas, Jakub Ciekot, Łukasz Kotas, Łukasz Toborek I, Mariusz Figzał.

W rezerwie do dyspozycji trenera Tomasza Sobczaka pozostają: Michał Trajdos, Przemysłąw Hyra, Łukasz Toborek II, Patryk Gruca, Marcin Matławski, Jakub Sapała

10' początek spotkania bardzo nerwowy w wykonaniu naszych zawodników, gospodarze posiadają nieznaczną przewagę

12' niebezpieczny strzał zawodnika Liswarty ale Kacper Gajewski na posterunku paruje piłkę na rzut rożny

15' po raz pierwszy dochodzimy do pozycji strzeleckiej jednak uderzenie Łukasza Błaszczyka niecelne

30' mecz się wyrównał, gra toczy się głównie w strefie środkowej

38' GOL!!! 1-0 dla Liswarty

Indywidualna akcja zawodnika gospodarzy z bocznego sektora boiska, dynamiczne wejście w pole karne, przy biernej postawie naszych zawodników i bardzo precyzyjny aczkolwiek szczęśliwy strzał na raty po którym piłka odbija się od słupka i wpada obok bezradnego Gajewskiego. Strzelcem bramki niezawodny Grzegorz Noga

40' po objęciu prowadzenia Liswarta osiąga coraz bardziej widoczną przewagę, bramka wyraźnie podcięła skrzydła gościom

45' GOL!!! 2-0 dla Liswarty

Okres przewagi miejscowych udokumentowany drugim celnym trafieniem, strata piłki przez nasz zespół w środku pola, prostopadłe podanie w tempo z głębi boiska i Kamil Ciapa podwyższa prowadzenie miejscowych

KONIEC I POŁOWY

W pozostałych meczach naszej grupy do przerwy Warta Mstów remisuje 1-1 z Gromem Miedźno a w Przyrowie Piast 2-2 z Liswartą Lisów, Skra II gra jutro z Huraganem Jezioro

46' II połowa zaczynamy

W przerwie nastąpiły zmiany w naszej drużynie na boisku pojawili się Patryk Gruca i Jakub Sapała. Nie ma już na placu Łukasza Kotasa i Łukasza Błaszczyka

47' mocne natarcie Lotu, po wrzucie piłki z autu przez Kamila Kasztelana do wybitej piłki na 16 metrze dochodzi Mariusz Figzał i oddaje mocny strzał po którym kunsztem musi wykazać się bramkarz gospodarzy, który wybija piłkę na korner

55' gospodarze próbują uporządkować grę jednak zarysowuje się coraz większa przewaga drużyny trenera Tomasza Sobczaka, który korektami w składzie próbuje odwrócić niekorzystny przebieg wydarzeń

59' rzut wolny dla gospodarzy, piłka ląduje na słupku bramki strzeżonej przez Gajewskiego

60' w dalszym ciągu posiadamy więcej z gry jednak nie potrafimy wypracować sobie klarownej sytuacji, gospodarze wydaje się czekają na okazję do kontry

64' szybka kontra podopiecznych trenera Stanisława Szczęsnego i wywalczony rzut karny, w sytuacji sam na sam Kamil Gajewski fauluje napastnika Liswarty

65' GOL!!! 3-0

Pewnym wykonawcą jedenastki Kamil Ciapa

70' kolejna zmiana w drużynie Lotu z boiska schodzi Albert Opala a w jego miejsce pojawia się Łukasz Toborek II

72' kapitalna 100% sytuacja Patryka Grucy, jednak piłka uderzona z najbliższej odległości po jej strąceniu głową przez Mariusza Figzała i wcześniejszym dobrym dośrodkowaniu Jakuba Ciekota, nie znajduje drogi do bramki, górą golkiper miejscowych

75' kolejna doskonała interwencja Konrada Pląskowskiego, który popisuje się skuteczną interwencją po uderzeniu Łukasza Toborka I. Dobre rozegranie akcji przez kapitana naszej drużyny Damiana Skoczylasa

76' rzut rożny, Pląskowski wybija piłkę przed "16" mocny strzał Mariusza Figzała jednak tym razem bramkarza Liswarty wyręczają obrońcy

79' ostatnia czwarta zmiana w drużynie gości, boisko opuszcza Marek Kurpios zastępuje go Marcin Matławski

80' cały czas utrzymuje się przewaga Lotu, cóż jednak z tego skoro gospodarze prowadzą wysoko a czasu coraz mniej by zacząć odrabiać straty

85' coraz mniej wiary w poczynaniach Lotu, miejscowi zaś wydaje się kontrolują boiskowe wydarzenia i pewnie zmierzają do zainkasowania 3 punktów

86' miejscowi przed kolejną szansą na podwyższenie wyniku, jednak nie wykorzystują sytuacji jeden na jeden z naszym bramkarzem

90' arbiter spotkania dolicza do regulaminowego czasu gry 3 minuty

93' KONIEC MECZU  LISWARTA KRZEPICE - LOT KONOPISKA 3-0 (2-0)

W zakończonych spotkaniach: Warta Mstów pokonuje Grom Miedźno 2-1 a Piast Przyrów zwycięża Liswartę Lisów 4-2.