bramki - Mariusz Figzał dla Lotu w 22', dla Warty Michał Kowalczyk w 30'

Skład wyjściowy drużyny Lotu Konopiska:

Trajdos Michał, Toborek Łukasz II, Ciekot Jakub, Opala Albert, Błaszczyk Łukasz, Włodarek Patryk, Berdys Rafał, Skoczylas Damian, Figzał Mariusz, Kasztelan Kamil, Gruca Patryk.

w rezerwie do dyspozycji trenera Tomasza Sobczaka pozostają: Kurpios Marek, Matławski Marcin, Sapała Jakub, Kuś Tomasz,

18.00 - początek meczu LOT Konopiska - WARTA Mstów

5' - początek bardzo spokojny w wykonaniu obu zespołów, pierwszy rzut wolny dla Lotu, dośrodkowanie kapitana zespołu Damiana Skoczylasa pewnie wybijają obrońcy Warty

15' - na boisku sennie i bez emocji, gra toczy się głównie w środku pola

20' - obie drużyny nie stworzyły sobie dotychczas dogodnej sytuacji do strzelenia bramki

22' - GOL!!! LOT PROWADZI 1-0 Mariusz Figzał

Daleki wyrzut piłki z autu przez Kamila Kasztelana i Mariusz Figzał głową umieszcza piłkę w bramce gości.

23' - zaczynają się prawdziwe emocje, Warta przed swoją szansą jednak w kapitalnym stylu strzał napastnika przyjezdnych a następnie dobitkę Przemysława Nawizowskiego broni Michał Trajdos, wróciliśmy z dalekiej podróży

25' - goście śmielej i coraz groźniej atakują, Lot zepchnięty do defensywy

30' - GOL!!! WARTA WYRÓWNUJE 1-1 Michał Kowalczyk

Indywidualna akcja Przemysława Nawizowskiego, który dogrywa do najlepszego strzelca tegorocznych rozrywek w drużynie Warty Michała Kowalczyka a ten bez problemów zamienia podanie na gola.

40' - wygląda, że Lot po stracie wyrównującej bramki powoli opanowuje boiskowe wydarzenia ale przyjezdni bardzo ambitnie walczą na boisku w Konopiskach

45' - końcowe fragmenty gry w I połowie, pod znakiem lekkiej przewagi naszej drużyny

45+ - ostatni gwizdek sędziego głównego i czas na przerwę

O AWANS DO IV LIGI - do przerwy SPARTA LUBLINIEC - KS PANKI 0-0, POGOŃ KAMYK - LOTNIK KOŚCIELEC 1-1. NA RAZIE PANKI W IV LIDZE

W innym ważnym meczu dla końcowego kształtu tabeli grupy spadkowej II, GROM MIEDŹNO wygrywa 1-0 z PIASTEM w Przyrowie. Jednak to nadal dzięki remisowi w Konopiskach podopieczni trenera Adama Zalewskiego są za nami.

46' - ostatnie 45 minut sezonu piłkarskiego 2015/2016 zaczynamy, Lot bez zmian

50' - Lot bardziej aktywniejszy w tych pierwszych minutach po przerwie, kilka dynamicznych wejść bocznych pomocników

W Przyrowie Piast wyrównuje na 1-1

60' - po okresie nieznacznej, optycznej przewagi Lotu gra się wyrównała i toczy się głównie w środku boiska, obie drużyny jak na razie bez okazji i celnego uderzenia na bramkę

61' - pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, w miejsce Patryka Grucy wchodzi Marcin Matławski

65' - dużo walki ale bramkowych sytuacji jak na lekarstwo

70' - CZERWONA KARTKA DLA ZAWODNIKA WARTY, Lot ostatnie 20 minut będzie grał w przewadze liczebnej

75' - wzrasta przewaga naszej drużyny jednak zbyt wolno prowadzone akcje kończą się na wysokości pola karnego a defensywa Warty gra na tyle skutecznie by nie dopuszczać nawet do strzałów z dystansu

KS PANKI coraz bliżej IV ligi. Drużyna Oskara Operacza prowadzi ze Spartą Lubliniec 1-0, przy tym wyniku Pogoń Kamyk już się nie liczy. W Przyrowie Piast prowadzi już 2-1 z Gromem.

80' - nadal w posiadaniu piłki górujemy nad Wartą jednak ani anemiczna próba strzału Rafała Berdysa czy też zbyt słabe uderzenie Damiana Skoczylasa nie są w stanie zmienić wyniku

85' - Warta ogranicza się już jedynie do obrony a Lot niby atakuje jednak wygląda na to, że ten remis jest na rękę obu drużynom

86' - druga zmiana w Locie, Alberta Opalę zastępuje Marek Kurpios

90' - zbliża się koniec meczu i chyba nikt tu z tego powodu nie będzie narzekał a remis usatysfakcjonuje obie drużyny

90' - trzecia i najprawdopodobniej ostatnia zmiana u gospodarzy za Łukasza Błaszczyka wchodzi Jakub Sapała

90+ - Ostatni gwizdek arbitra dzisiejszego pojedynku. LOT KONOPISKA KOŃCZY ROZGRYWKI WYNIKIEM REMISOWYM

KS PANKI AWANS DO IV LIGI  PO ZWYCIĘSTWIE NAD SPARTĄ LUBLINIEC 1-0. GRATULUJEMY!!!

W pozostałych zakończonych meczach, które śledziliśmy dziś na żywo PIAST PRZYRÓW wygrał z GROMEM MIEDŹNO 3-1 a POGOŃ KAMYK uległa LOTNIKOWI KOŚCIELEC 1-2.