Minimalna porażka z liderem

• autor: paweł, 2010-05-15 19:51

W dniu dzisiejszym Lot grał na boisku lidera klasy okregowej - LKS Kamienica Polska. Nasz zespół zaprezentował sie bardzo korzystnie na tle gospodarzy, którzy mają duże szanse na gre w przyszłym sezonie w IV lidze. Spotkanie zakończyło sie jednak naszą minimalną porażką, po rzucie karnym egzekwowanym przez gospodarzy za wątpliwy faul w polu karnym pod koniec pierwszej połowy spotkania. Nie musimy wstydzić sie jednak  tego wystepu. Lot zagrał osłabiony brakiem Łukasza Krzyczmanika oraz Przemysława Nawizowskiego. Dodatkowo już w początkowych fragmentach spotkania kontuzji nabawił sie Adam Szczerbak, który musiał opuścić plac gry. Osłabiony zespół do końca walczył o korzystny rezultat. Faworyt zdołał jednak dowieźć zwyciestwo do końcowego gwizdka słabo spisującego sie tego dnia arbitra. Już w najbliższą sobote kolejne spotkanie klasy "O". Tym razem przyjdzie nam zmierzyć sie dla odmiany z zespołem z końca tabeli - Jurą Niegowa. A już wkrótce postaramy sie napisać nieco wiecej o dzisiejszym spotkaniu oraz zaprezentowac zaległe zdjecia ze spotkania ze Spartą Lubliniec.

LKS KAMIENICA POLSKA - LOT KONOPISKA 1-0 (1-0)

Kamienica Polska, dn. 15.05.2010, godz. 17.00:

Sedziował: Kreduszyński

1-0 - Bartłomiej Dynus  (39 minuta - rzut karny)

Żółte kartki: Sebastian Rajek (dwie36' i 87) - Paweł Lichterowicz(23'),Łukasz Błaszczyk (62')

Czerwona kartka: Sebastian Rajek (87 minuta gry).

Skład Lotu: Andrzej Cieślak - Adrian Sterczewski, Paweł Dawczyk, Michał Sosnowski, Michał Kiciński, Michał Wosiewicz (68` Łukasz Kaczmarzyk), Adam Szczerbak (10` Mariusz Jarzyn), Bartosz Kowalski (86` Marcin Ciuk), Damian Skoczylas, Grzegorz Maciejewski, Sebastian Rajek. Trener: Sławomir Bartłomiejczyk.

Skład Kamienicy Polskiej: Marcin Walczak - Paweł Lichterowicz, Bartłomiej Dynus, Jakub Ciekot, Paweł Garkowienko - Paweł Skwarczyński (83'Kamil Wójcik), Jan Cianciara (65' Rafał Radecki) ,Bartłomiej Dobosz (75' Bartłomiej Wojtyto), Ariel Mikołajczak - Rafał Czerwiński, Łukasz Błaszczyk (80'Przemysław Piaszczyk).Trener: Sebastian Synoradzki. W rezerwie:Jędrzej Ceglarek (br), Robert Wojtasik, Marek Żelichowski.