Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięstwo w Orzechu

• autor: paweł, 2010-08-01 20:28

W kolejnym spotkaniu sparingowym rozegranym w miejscowości Orzech, Lot pokonał występującą w klasie A - Podokręg Bytom drużynę miejscowego Sokoła 4-3. Przy wyniku 3-3 Andrzej Cieślak obronił rzut karny wykonywany przez gracza gospodarzy w 78 minucie spotkania. Ostatnie 12 minut Lot grał w dziesiątkę po zejściu Michała Kicińskiego, który nabawił się kontuzji. Wcześniej urazów doznali również Damian Skoczylas, Przemysław Nawizowski, Andrzej Marszałek, Grzegorz Kopacz oraz Marcin Ciuk, który jednak powrócił do gry. Jak z tego wynika, mecz nie należał do łatwych, a przeciwnik nie przebierał w środkach, aby uzyskać korzystny wynik z wyżej notowanym rywalem. Mecz był częścią festynu odbywającego się w dniu wczorajszym w Orzechu.

A oto skład i strzelcy bramek z tego spotkania:

SOKÓŁ ORZECH - LOT 3-4 (2-3)

Orzech, dnia 31.07.2010, godz. 17.30:

Gole:

28' 0-1 Grzegorz Maciejewski
29' 0-2 Marek Mastalerz (asysta: Łukasz Krzyczmanik)
33' 0-3 Łukasz Krzyczmanik (asysta: Andrzej Cieślak)
40' 1-3 ? Banaś (wolny)
44' 2-3 Ryszard Pudłowski
70' 3-3 Adrian Biela
90' 3-4 Łukasz Krzyczmanik (asysta: Konrad Kuzior)

Skład Lotu: Grzegorz Kopacz (6' Andrzej Cieślak) - Adrian Sterczewski (46' Andrzej Marszałek, 74` Marcin Ciuk), zawodnik testowany, Mariusz Jarzyn, Michał Kiciński - Michał Wosiewicz, Marek Mastalerz, Grzegorz Maciejewski, Damian Skoczylas (43' Marcin Ciuk, 50' Konrad Kuzior) - Przemysław Nawizowski (55' Adrian Sterczewski), Łukasz Krzyczmanik. Trener: Sławomir Bartłomiejczyk.

Sokół Orzech: M. Tyczka (Śmiały) - M. Hanak (Woś), Gola (Rybczyński), Wylężek (Krzykawski), Wyląg (A. Hanak) - Gdawiec (Ślendakowski), Pyka (Szołtysik), Włodarczyk, Banaś (Drabik) - Pudłowski (Pietryga), Biela. Skład Sokoła podajemy za stroną klubową: www.sokol-orzech.futbolowo.pl.