LOT - ZNICZ - zapowiedź

• autor: paweł, 2010-08-13 22:49

Już w sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy szkole w Konopiskach rozegrany zostanie mecz I kolejki klasy okręgowej. Rywalem Lotu będzie zespół Znicza Kłobuck. Obie ekipy, to zespoły zajmujące dwa pierwsze miejsca w minitabeli ostatniego dwudziestolecia w klasie okręgowej (którą niedługo postaramy się zaprezentować). W meczach tych zespołów atut własnego boiska nigdy nie grał roli. Lot częściej wygrywał w Kłobucku (3 zwycięstwa - 5 remisów -1 porażka w ostatnich 10 latach, bramki: 9-7), Znicz zaś częściej przywoził punkty z Konopisk (2 zwycięstwa Lotu, 2 remisy i aż 5 zwycięstw Znicza przy stosunku bramek 14:15 w ostatnich dziesięciu sezonach). Łącznie w spotkaniach rozegranych od 2000 roku Lot odniósł w lidze 5 zwycięstw, Znicz 6, a 7 razy mecze kończyły się rezultatem nierozstrzygniętym. Bramki są korzystniejsze dla Lotu (23:22). Warto jednak dodać, że w ciągu ostatnich trzech sezonów Lot nie przegrał ani jednego spotkania (3 zwycięstwa i 3 remisy). Dodatkowo dwa ostatnie spotkania w Konopiskach kończyły się wysokimi zwycięstwami naszego zespołu (5-0, 5-1). W ubiegłym sezonie obie jedenastki spotkały się również w 1 kolejce. Mecz rozgrywany był w Kłobucku. Po emocjonującym spotkaniu, w którym nasi zawodnicy prowadzili już 2-0, a na dwie minuty przed końcem remisowali 2-2, po golu wprowadzonego po przerwie Kobusa w doliczonym czasie gry wywieźli ostatecznie z Kłobucka trzy punkty. Także w rozegranym w lipcu meczu sparingowym na Pająku Lot pokonał rywala 2-0, ale jak wiadomo sparingi rządzą się swoimi prawami. Mecz na pewno zapowiada się na ciekawe widowisko. Wszystkich kibiców zachęcamy więc do przyjcia na stadion w sobotnie popołudnie !

• czytano: [2086]