Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięstwo w osłabieniu

• autor: lotkonopiska, 2010-09-22 20:32

Po trudnym meczu, który najbardziej chyba pasował do popularnego określenia "mecz walki" Lot pokonał dziś graczy Płomienia Kuźnica Marianowa 2-0, grając przez 2/3 spotkania w osłabieniu liczebnym. Przeciwnik postawił trudne warunki do gry, tym cenniejsze wydaje się być dzisiejsze zwycięstwo. Goście już po pierwszych 30 minutach meczu mogli prowadzić, ale Grzegorza Kopacza najpierw uratował słupek, a następnie Marek Mastalerz sfaulował wychodzącego na czystą pozycję napastnika Płomienia, za co otrzymał czerwoną kartkę. Gdy wydawało się, że w drugiej połowie to gracze gości osiągną przewagę, Lot wyprowadził akcję, po której sfaulowany został Łukasz Krzyczmanik, a "11" pewnie zamienił na gola Damian Skoczylas. Gościom nie udało się już doprowadzić do remisu, a w jednej z ostatnich akcji spotkania Sebastian Rajek indywidualną akcją rozpoczętą jeszcze w okolicy połowy boiska, a zakończoną minięciem bramkarza i skierowaniem piłki do pustej bramki, ustalił wynik spotkania. Lot mógł nawet podwyższyć wynik meczu, ale świeżo wprowadzony na boisko Marcin Ciuk nie sfinalizował składnej akcji całego zespołu. Lot pokonał więc Płomień 2-0, ale zespół z Kuźnicy pokazał się na stadionie w Konopiskach naprawdę z dobrej strony. Lot zaś grając ponad godzinę w osłabieniu zrehabilitował się za sobotnią wpadkę z Pilicą Koniecpol. Nasz zespół nadal zajmuje 4 pozycję w tabeli rozgrywek klasy Okręgowej.

LOT KONOPISKA - PŁOMIEŃ KUŹNICA MARIANOWA 2-0 (0-0)
Konopiska, dn. 22.09.2010, godz. 16.00:
Sędziowali: Białek oraz Wolak i Świerczyński.

Gole:
1-0 - Damian Skoczylas (72 minuta - rzut karny po faulu na Łukaszu Krzyczmaniku)
2-0 - Sebastian Rajek (90+2 minuta - akcja indywidualna)

Czerwone kartki: Marek Mastalerz (LOT - 25 minuta), Krystian Opiłka (Płomień KM - 90+2 minuta - po 2 żółtych kartkach)
Żółte kartki: Robert Woźniak (40 minuta), Marcin Palacz (64 minuta), Krystian Opiłka (75 i 90+2 minuta), Krystian Korzeniec (78 minuta) - wszyscy Płomień KM).

Skład Lotu: Grzegorz Kopacz - Adrian Sterczewski, Mariusz Jarzyn, Marek Mastalerz, Michał Sosnowski - Radosław Kamiński (89` Marcin Ciuk), Bartosz Kowalski (90` Paweł Dawczyk), Łukasz Krzyczmanik, Damian Skoczylas, Sebastian Rajek, Piotr Kluczny. Trener: Sławomir Bartłomiejczyk. W rezerwie: Przemysław Nawizowski.

Skład Płomień KM :  Robert Woźniak -   Robert Pijet, Paweł Kmiecik, Krystian Opiłka, Krystian Korzeniec (80' Łukasz Staromłyński) - Sebastian Korzeniec, Artur Pidzik, Mateusz Hofman, Marcin Palacz (65' Mateusz Grajcar), Piotr Małasiewicz (65' Damian Chalemski) - Michał Skwarczyński. Trener : Ireneusz Jura. W rezerwie : Tomasz Pidzik (br), Jacek Maciejczyk, Damian Grajcar, Piotr Pawłowski.